Prevence ekzémů a vyrážek

Zbavte se ekzémů nebo vyrážek účinnou prevencí

Prevencí před kontaktními ekzémy a vyrážkami je ochranný krém Dermaguard. Obsahuje látku Dimethicon, která Vaši pokožku chrání a dále obsahuje účinné látky, které pokožku vyživují a hydratují. Svým složením tento ochranný krém neobsahuje lanolin, aloe vera, heřmánek, ani jiné běžné alergeny, kromě parabenů. Je netoxický a je vhodný i pro kojence.

Výhodou tohoto ochranného krému je, že odpadají kroky ochrany před zahájením práce, čištění a regenerace kůže po práci. Hlavně čištění během práce a časté mytí rukou pokožku značně vysušuje a tím je pokožka náchylnější. Použití ochranného krému je zde v jednom jednoduchém a kosmeticky lákavém kroku. Stačí pouze vetřít na čistou a suchou pokožku před započetím práce nebo kontaktem s alergenní látkou.

Vysoká účinnost je dána mikrofilmem, který vytvoří dlouhodobou dvojitou mezibuněčnou bariéru. DERMAGUARD se z pokožky nesmyje, ale vyprchá během několika hodin vlivem kyselosti potu. Po celou dobu působení krému pokožka dýchá, nezalepují se póry, zůstává pocit vláčnosti nikoli však mastnoty, působí protialergicky. Dermaguard je nemastný a neparfemovaný krém.

XHTML VALIDWebdesign V. Chalupník | Všechna práva vyhrazena Kremnaruce.czPartneři